×

Kontakt

sekretariattg@veolia.com
32 78 40 200
ul. Opolska 51
42-600 Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 51, 42-600 Tarnowskie Góry
Dyspozytor
tel: +48 32 78 40 243, tel: +48 32 78 40 244
fax: +48 32 285 20 71
e-mail: dyspozytor@veolia.com
Sekretariat
tel: +48 32 78 40 233
fax: +48 32 285 20 71
e-mail: sekretariattg@veolia.com
Centrala telefoniczna
tel: +48 32 78 40 200
Pogotowie Wodociągowe
tel: 994 (tylko telefony stacjonarne)
telefon dostępny dla Gminy Tarnowskie Góry i Miasteczko Śl

Pogotowie Wodociągowe
tel: +48 608 598 988
telefon dostępny dla Gminy Woźniki
INNE WAŻNE KONTAKTY
Dział Zasobów Ludzkich i Administracji
Jarosław Drzazga
tel: +48 32 78 40 212
tel: +48 32 78 40 223
e-mail: jaroslaw.drzazga@veolia.com

Asystent Zarządu / Specjalista ds. kontaktów z mediami
Anna Tronina
tel: +48 32 78 40 245
e-mail: anna.tronina@veolia.com

Dział Techniczny
Roman Jaskólski
  • uzgodnienia warunków technicznych
  • uzgodnienia branżowe
  • przyłączenia do sieci
  • usługi w zakresie wykonania sieci i przyłączy
tel: +48 32 78 40 246
e-mail: roman.jaskolski@veolia.com

Dział Laboratorium
Beata Krotla
usługi w zakresie badania wody i ścieków
tel: +48 32 78 40 204
e-mail: beata.krotla@veolia.com

Dział Mechaniczno - Elektryczny
Tomasz Paluch
tel: +48 32 78 40 250
e-mail: tomasz.paluch@veolia.com

Dział Eksploatacji Sieci Wod.-Kan.
Jan Gruner
tel: +48 32 78-40-216, +48 32 78 40 252
e-mail: jan.gruner@veolia.com

Dział Oczyszczalni Ścieków
Katarzyna Chlebosz
tel: +48 32 390 54 67, +48 32 390 54 68
e-mail: katarzyna.chlebosz@veolia.com